5 utakmica koje su također osporavane izvan WWE -a

Koji Film Vidjeti?

>

Tijekom godina u WWE-u vidjeli smo da se superzvijezde pridružuju redovima iz cijelog svijeta u promocijama poput IMPACT Wrestling, New Japan Pro-Wrestling i šire. Povremeno se neka rivalstva i utakmice prenose na televiziju WWE, pa ponovo izazivaju svađe iz proteklih godina.

WWE ih je uspio pretvoriti u svoje, ali je dodao elemente iz prošlih rivalstava. Bilo je slučajeva gdje su se svađe nastavile izvan WWE -a, nakon što su bile istaknute u pričama WWE -a.

S obzirom na to, pogledajmo pet utakmica koje su osporavane u raznim promocijama, ne samo u WWE -u.

#5 Brock Lesnar protiv Kurt Angle ponovio se nakon što su napustili WWE

Brock Lesnar suočen s Kurtom Angleom na SmackDownu

Brock Lesnar i Kurt Angle imali su nevjerojatnu svađu na SmackDownu 2003. Oni su se međusobno natjecali na WrestleManiji 19, a također i u poznatoj šezdesetominutnoj Ironman Match epizodi SmackDowna. WWE prvenstvo bilo je na liniji u oba ta meča.

Brock Lesnar je iznenada napustio WWE 2004. kako bi nastavio karijeru u NFL -u koja mu nije uspjela. To je rezultiralo time što se Brock pojavio u Japanu i prve večeri s NJPW -om osvojio IWGP Svjetsko prvenstvo u teškoj kategoriji. Tijekom tog vremena, WWE je podnosio tužbe protiv Lesnara zbog pojavljivanja u NJPW -u, jer njegovi uvjeti napuštanja WWE -a to nisu dopuštali.

Brock Lesnar protiv Kurta Anglea za IWGP prvenstvo dogodilo se 2007. u Japanu. Izvan NJPW -a. pic.twitter.com/oQu0Q70O76

- Činjenice o hrvanju (@WrestlingsFacts) 27. lipnja 2019. godine

29. lipnja 2007. Brock Lesnar i Kurt Angle ukrstili su se u utakmici prvak protiv prvaka. Brock Lesnar bio je navodni 'pravi' IWGP svjetski prvak u teškoj kategoriji. Lesnaru je oduzeta titula zbog izdavanja vize, ali je nastavio nositi titulu. Kurt Angle bio je i TNA svjetski prvak u teškoj kategoriji. Meč se odigrao na događaju Inoki Genome Federation u Japanu i završio je tako što je Kurt Angle zaradio pobjedu nad Brockom Lesnarom.

Kurt Angle izaziva Brocka Lesnara za inačicu Antonija Inokija IWGP -ovog prvenstva u teškoj kategoriji (IWGP 3rd Belt Championship) u Tokiju, Japan, 29. lipnja 2007. Kurt će pobijediti Lesnara za tu titulu i dodati ga svom TNA Svjetskom prvenstvu u teškoj kategoriji pic.twitter.com/BkZWfqDZ96